Izvor: Mondo, 25.Mar.2013, 16:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kad gologuzanu ne smeta "minus"...
Tokom takmičenja u ski skovima na Planici, goli mladić uveselio promrzlu publiku "klizanjem" na zadnjici po zaleđenom terenu
"Golaće" smo navikli da viđamo na fudbalskim i teniskim mečevima, a jedan nudista odvažio se da protrči po "debelom minusu".
Mladić kao od majke rođen zabavio je smrznutu publiku tokom završnice sezone u ski skovima na Planici.
On je go utrčao na "teren" a zatim i neočekivano otklizao na zadnjici što je publika burno pozdravila.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Dok su ga redari uklanjali sa staze, golać je sa velikim smeškom na licu namignuo navijačima i potvrdio da mu hladnoća i sneg nisu smetali da izvede svoju neobičnu tačku.
(MONDO, foto: Youtube screenshot)
Njemu ne smeta minus: Golišavi mladić razveselio publiku (VIDEO)
Izvor: NaDlanu.com, 26.Mar.2013, 13:05
Potpuno razgolićen mladić utrčao je na doskočište i na taj način razveselio promrzlu publiku koja je gledala ski skokove na Planici..














