Kad Sergej briljira, Lacio razbija! Džeko doneo tri boda, Bolonja poražena! (video)

Izvor: Sportske.net, 29.Sep.2019, 17:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fantastična partija Sergeja Milinković-Savića.

Rimski timovi su danas bili odlični.

Lacio je na svom terenu bio bolji od Đenove, bilo je i više nego ubedljivih 4:0 (2:0).

Sergej je već u 7. minutu pokazao da je u dobroj formi, postigao je gol nakon dodavanja Imobilea, a prethodno je osvojio loptu na sredini terena čime je stvorio šansu svom timu.

Do kraja prvog poluvremena ponovo je kapitulirala ekipa Đenove. Stefan Radu je sa ivice kaznenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << prostora uspeo da postigne novi gol, sjajan je to bio šut rumunskog fudbalera za velikih 2:0.

U 59. minutu je sve bilo rešeno. Sergej je poslao fenomenalan pas ka Kaisedu koji je zaobišao golmana i postigao gol za 3:0.

Konačnih 4:0 postavlja Imobile u 78. minutu.

Roma je uspela da  ostvari veoma bitnu pobedu protiv Lećea u gostima i da na taj način uhvati priključak sa vodećim timovima italijanske Serije A.

Jedini gol na utakmici postigao je Edin Džeko u 56. minutu.

Inače, Aleksandar Kolarov je u 80. minutu mogao da potvrdi pobedu, ali je promašio penal.

U duelu Udinezea i Bolonje domaći su slavili sa 1:0, a jedini gol postigao je Stefano Okaka u 27. minutu.