Izvor: HotSport.rs, 13.Okt.2023, 23:59

KVALIFIKACIJE ZA EURO 2024: Francuzi, Belgijanci i Portugalci strepeli do kraja!

Goleada na večerašnjim susretima. U okviru oktobarskog ciklusa kvalifikacija za Evropsko prvenstvo nije došlo do iznenađenja, ali jeste do dramatičnih završnica, gde su favoriti strepeli do samog kraja. Fudbaleri Belgije su gostovali selekciji Austrije i ostvarili trijumf od 3:2, ali su prethodno vodili 3:0, tako da su domaćini mogli do nerešenog rezultata. Poveli su gosti golom Lukebakija u 12. minutu i tim rezultatom ... Read more
The post KVALIFIKACIJE ZA EURO 2024: Francuzi, Belgijanci i Portugalci strepeli do kraja! appeared first on Sportske vesti - HotSport.