KORAK BLIŽE TITULI: Farmaceuti se mučili ali i srušili Majnc!

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Feb.2024, 00:16

KORAK BLIŽE TITULI: "Farmaceuti" se mučili ali i srušili Majnc!

Važna pobeda Alonsove čete...

Fudbaleri Leverkuzena savladali su Majnc rezultatom 2:1, u prvom meču 23. kola Bundeslige.

Tim Ćabija Alonsa je uz dosta muke stigao do osme pobede na poslednjih devet utakmica u prvenstvu.

Sve je dobro počelo, prelepim golom Granita Džake u trećem minutu susreta.

Međutim, samo pet minuta kasnije, Dominik Kor je izjednačio rezultat posle udarca Silvana Vidmera.

Do pauze su i jedni i drugi imali bar >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << po jednu dobru šansu, ali promene rezultata nije bilo.

Ona se dogodila u 68. minutu, kada je Robert Andrič šutirao, a golman gostiju Robin Cetner jako loše reagovao.

Do kraja susreta, Džesik Ngankam iz Majnca dobio je direktan crveni karton.

Leverkuzen je lider Bundeslige sa 61 bodom, dok je Majnc pretposlednji sa 15 poena.