Izvor: HotSport.rs, 27.Feb.2024, 00:21

KONČANO TRIJUMF ZA VEST HEM: Čekićari na krilima Bovena upisali prvu pobedu u 2024. godini! (VIDEO)

Dugo su navijači čekali na ovo Fudbaleri Vest Hema ostvarili su ubedljivu pobedu na svom terenu, savladavši ekipu Brentforda rezultatom 4:2 u poslednjem meču 26. kola Premijer lige. Trostruki strelac za Vest Hem bio je Džerod Boven, dok je Emerson postigao evrogol i zabeležio asistenciju. Već u petom minutu, Emerson je asistirao Bovenu za brzi ... Read more
The post KONČANO TRIJUMF ZA VEST HEM: Čekićari na krilima Bovena upisali prvu pobedu u 2024. godini! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

ĐIRONA NE ODUSTAJE OD TITULE: Katalonci pregazili smušeni Rajo Valjekano za povratak na drugo mesto! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 27.Feb.2024

Preskočili su Barselonu Fudbaleri Đirone nastavljaju impresivan niz pobeda, savladavši ekipu Rajo Valjekano rezultatom 3:0 u okviru 26. kola španske Primere. Ova pobeda osigurala im je drugo mesto na tabeli, sa samo šest bodova zaostatka za liderom Real Madridom. Prvo poluvreme proteklo je bez golova,...

NEVEROVATNA GREŠKA SUDIJA DONELA NIKSIMA POBEDU: Arbitiri se izvinili Pistonsima! (VIDEO)

Sudije „guraju“ Nikse Njujork Niksi su uspeli da savladaju fenjeraša NBA lige, Detroit Pistonse, nakon neizvesne i dramatične završnice rezultatom 113:111. Pistonsi su imali vođstvo od 111:110 pola minuta pre kraja utakmice, ali sudijska odluka da nema faula im je poremetila planove. Publika...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.