KK Zvezda i dalje bez predsednika

Izvor: B92, 19.Okt.2009, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KK Zvezda i dalje bez predsednika

Upravni odbor Košarkaškog kluba Crvena zvezda izabrao je Izvršni odbor, koji bi trebalo u najkraćem roku da donese odluku o kandidatu za predsednika.

Izvršni odbor čine Slobodan Vučićević, Zoran Drakulić, Klod Kolaro, Božidar Maljković, Nenad Šarenac, Goran Trivan i Bratislav Đorđević. Formiran je i Stručni savet, koji će biti zadužen za stručnu politiku kluba i unapređenje rada u svim kategorijama.

Stručni savet činiće Ranko Žeravica, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Bratislav Đorđević, Božidar Maljković, Branko Kovačević, Aco Petrović, Goran Miljković i Milan Opačić.

Upravni odbor potvrdio je da će klub prisustvovati proslavi stogodoišnjice košarke u Mađarskoj, koja se 3. novembra održava u Budimpešti. Takođe, generalni menadžer Milan Opačić i član IO Božidar Maljković predstavljaće Crvenu zvezdu na žrebu za Evrokup 29. oktobra u Barseloni. Tom prilikom čelnici kluba održaće nekoliko sastanaka sa predstavnicima Evrolige i ULEB-a.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.