Izvor: Sportski Žurnal, 02.Avg.2013, 12:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KARLSBAD: Ana u četvrtfinalu, kraj za Jelenu u singlu
Ana Ivanović plasirala se u četvrtfinale turnira u američkom Karlsbadu pošto je pobedila 199. teniserku sveta, Amerikanku Koko Vandevege sa 2:0 u setovima (7:5, 6:3).
(FOTO: VTA – Fejsbuk)
Sedmi nosilac na turniru Ivanovićeva će u četvrtfinalu igrati protiv Italijanke Roberte Vinči, koja je postavljena za četvrtog nosioca.
Ivanovićeva, 17. teniserka >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << sveta i Vinči, 11. na VTA listi, do sada su igrale osam puta, a Srpkinja je ostvarila pet pobeda. Poslednji put igrale su prošle godine, na turniru u Montrealu, kada je Vinči pobedila sa 6:0, 6:0.
Jelena Janković nije uspela da se plasira u četvrtfinale turnira u Karlsbadu pošto je izgubila od 39. teniserke sveta, Poljakinje Ursule Radvanske sa 1:2 u setovima (2:6, 6:4, 3:6).
Radvanska će u četvrtfinalu igrati protiv prvog nosioca na turniru, Beloruskinje Viktorije Azarenke.
Jankovićeva je posle meča u singlu, sa Slovenkom Katarinom Srebotnik igrala četvrtfinalni meč dublova.
One su se plasirale u polufinale pobedom protiv drugih nosilaca, indijsko-italijanskog dubla, Sanje Mirze i Flavije Penete sa 2:0 u setovima (7:6, 6:4).
Četvrti nosioci na turniru Jankovićeva i Srebotnik će u polufinalu igrati protiv Hao Čing Čan sa Tajvana i Slovakinje Janete Husarove.
Pogledaj vesti o: Ana Ivanović, Jelena Janković, Tenis
Nastavak na Sportski Žurnal...
Ana u četvrtfinalu u Karlsbadu
Izvor: NaDlanu.com, 02.Avg.2013
Srpska teniserka Ana Ivanović plasirala se u četvrtfinale turnira u američkom Karlsbadu pošto je danas pobedila 199. teniserku sveta, Amerikanku Koko Vandevege sa 2:0 u setovima (7:5, 6:3). .. Sedmi nosilac na turniru Ivanovićeva će u četvrtfinalu igrati protiv Italijanke Roberte Vinči, koja...






