KALINIĆ I RADULJICA: Sve nam se otvorilo! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 07.Sep.2014, 21:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KALINIĆ I RADULJICA: Sve nam se otvorilo! (VIDEO)

Naši reprezentativci veruju da mogu da odigraju još bolje i nadaju se polufinalu

Srbija se nalazi među osam najboljih selekcija na planeti. “Orlovi” su uspeli da izbore plasman u četvrtfinale Mundobasketa pobedom nad selekcijom Grčke.

Jedan oda najzaslužnijih za pobedu Srbije i igrač koji je svojim zakucavanjima uterao strah “Helenima”, Nikola Kalinić veruje da možemo i dalje od četvrtfinala.

Foto: AP/Tanjug >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs <<

- Otvorilo nam se odlično, meni pogotovo. Imao sam inspiraciju i ti potezi su nam dali još veću snagu. Popravili smo odbranu u drugom poluvremenu. Ovo je pobeda tima, jer smo svi dali doprinos. Nije bitno ko će doći u četvrtfinalu, idemo na pobedu – rekao je Kalinić.

I Miroslav Raduljica je odigrao fenomenalnu utakmicu. Sjajni centar je pohvalio svoje saigrače i nada se da možemo još bolje.

Foto: Telegraf/Dragutin Stojmenović LG G3

- Bila je sjajna utakmica. Ovo je možda najbolji naš meč od početka priprema. Kalinić nas je digao sa onim zakucavanjima, a posle se sve otvorilo. Presrećan sam i ovaj meč nam daje da možemo da igramo još bolje. Nadam se da ćemo igrati još bolje – rekao je Raduljicaa.

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.