Izvor: Kurir, 18.Dec.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KAČAR JOŠ NIJE U DINAMU
Direktor Vojvodine Cvetko Riđošić demantovao je da je kapiten i najbolji igrač novosadskog tima Gojko Kačar potpisao za moskovski Dinamo. Riđošić je agenciji Beta rekao da je Kačar otputovao na lekarski pregled u Moskvu, ali da ugovor sa tim timom još uvek nije potpisan.
- Tek kada se okončaju lekarski pregledi, očekujemo ih ovde na pregovorima - kazao je Riđošić.
Srpski mediji nezvanično su ranije javili da je mladi reprezentativac Srbije potpisao ugovor sa Dinamom iz Moskve, vredan između tri i četiri miliona evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











