Izvor: RTS, 12.Avg.2023, 21:39

ТСЦ у финишу до победе против Kрагујевчана, реми Вождовца и Радника

Фудбалери ТСЦ-а савладали су Раднички из Kрагујевца 1:0 у утакмици трећег кола Суперлиге Србије. Вождовац и Радник одиграли су меч нерешено 1:1.
Утакмица између ТСЦ-а и Радничког била је уједначена у већем делу игре.

Једини гол постигао је Саша >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Јовановић у 85. минуту који је уједно и донео други тријумф у сезони екипи из Бачке Тополе.
Истовремено, Вождовац и Радник одиграли су без победника 1:1.
Гости су повели голом Борка Дуроњића у четвртом, а изједначио је аутоголом Матеја Стојановић у 76. минуту.
Фудбалери Чукаричког и Јавора ремизирали су 2:2 у утакмици трећег кола Суперлиге Србије.
Чукарички је повео голом Игора Миладиновића у 15. минуту, изједначио је Ибрахим Танко у 18, да би нову предност домаћину донео Урош Дрезгић у 69. минуту.
Ипак, Јавор је стигао до бода поготком Луке Гојковића у 80. минуту из пенала.