Juventus u finalu Lige šampiona

Izvor: Beta, 09.Maj.2017, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u finale Lige šampiona, pošto su u revanš utakmici polufinala pobedili na svom terenu u Torinu Monako sa 2:1.Juventus je tako ukupnim rezultatom 4:1 izbacio Monako, pošto je u prvoj utakmici pobedio sa 2:0.Golove za crno-bele postigli su Mario Mandžukić u 33. i Dani Alves u 44. minutu, dok je jedini gol za Monako postigao Kilijan Mbape u 69. minutu.Monako je imao prvi priliku na utakmici, u petom minutu, kada je Kilijan Mbape pogodio stativu, ali je i bio u ofsajdu. Posle njega pokušao je i Radamel Falkao, koji je šutirao preko gola. ...
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona