Juventus u 94 do pobede – Vlahović promašio penal VIDEO

Izvor: B92, 01.Dec.2023, 23:57

Juventus u 94' do pobede – Vlahović promašio penal VIDEO

Fubaleri Juventusa pobedili su Moncu 2:1 u prvoj utakmici 14. kola Serije A i probili se na prvo mesto na tabeli, uz meč više od ostatka konkurencije.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović promašio je penal u 11. minutu, golman Monce je pročitao taj šut, a potom i naredni nakon odbitka - fenomenalnom intervencijom.

Juventus je poveo minut kasnije, preko Rabioa, ali je do pobede stigao duboko u nadoknadi utakmice pogotkom Gatija.

Taj gol došao je samo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tri minuta posle izjednačujućeg ekipe Monce, tada je Karboni pogodio i, činilo se, obezbedio bod svom timu.

Međutim, gosti su bili uporni, sve su učinili da osvoje tri boda do kojih su, na kraju, i došli i koji su im obezbedili "noćenje" na liderskoj poziciji Serije A.

Pogledajte i kako je Vlahović promašio sa 11 metara i kako mu je Mikele Di Grigorio odbranio i drugi udarac, pošto se lopta odbila pravo u noge našem fudbaleru.