Izvor: Beta, 11.Nov.2018, 23:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juventus pobedio Milan u derbiju kola

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u gostima Milan sa 2:0 u 12. kolu italijanske Serije A.Juventus je na gostovanju na stadionu San Siro bio bolji rival tokom celog meča, a do prednosti je došao već u osmom minutu kada je Aleks Sandro proigrao Marija Mandžukića koji je lako savladao Djanluidjija Donarumu.Imao je Juventus kontrolu nad utakmicom i u nastavku, ali je Milan u 41. minutu propustio odličnu priliku da dodje do izjednačenja.Argentinski napadač Gonsalo Iguain je iz jedanaesterca, koji je nekoliko minuta ranije skrivio Mehdi Benatija igrajući rukom u šesnaestercu, pogodio stativu.Drugi deo meča nije doneo previše uzbudjenja koje je vidjeno tek u samom finišu i to u poslednjih 10 minuta.Prvo je u 81. minutu posle jedne odbijene lopte Kristijano Ronaldo "zakucao" loptu u mrežu Donarume, da bi potom tri minuta kasnije Iguain, iznerviram odlukom arbitra usled jednog prekšaja, zbog prigovora dobio drugi žuti karton i tako teren morao da napusti ranije.Juventus je prvi na tabeli 34 boda, dok je Milan peti sa 21.Nešto ranije večeras Sasuolo i Lacio igrali su nerešeno 1:1.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.