Juve opet razočarao

Izvor: Sportski Žurnal, 13.Mar.2011, 00:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Očajna forma Juventusa se nastavlja. Ovoga puta Staroj dami nije bilo dovoljna prednost 2:0 protiv prosečne ekipe Ćezene. Sa dva gola Matrija (19 i 35 minut) gostujući tim je stvorio činilo se veliki kapital. Ipak, za dva minuta sve je bačeno u vodu.
Prvo je Himenez iz jedanaesterca smanjio na 2:1, a odmah potom Mota dobija drugi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << žuti karton i ostavlja saigrače na cedilu. Parolo je iskoristio brojčanu nadmoć i u 80. minutu postavio konačan rezultat.
Ćezena - Juventus 2:2  (Himenez 41 jedanaesteraca, Parolo 80 - Matri 19, 35)