Izvor: B92, 27.Jul.2011, 13:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Juniori otputovali u Brazil na SP
Juniorska odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je u Brazil, gde će od 1. do 10. avgusta igrati na Svetskom prvenstvu u Rio de Žaneiru i Niteroju.
Srbija će sve utakmice D grupe u Niteroju odigrati od 18.30 časova po lokalnom, odnosno 23.30 časova po našem vremenu.
Prvu utakmicu Srbija će odigrati protiv Belgije, 1. avgusta, zatim dan kasnije protiv Irana i protiv Kanade, 3. avgusta.
Po završetku prve faze takmičenja, plasman u četvrtfinalne grupe izboriće po dve selekcije iz sve četiri grupe, dok će trećeplasirane i četvrtoplasirane selekcije formirati dve grupe, za plasman od devetog do 16. mesta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








