Junajted brzo odgovorio, Lukaku izjednačio! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Feb.2018, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dok se Kristensen drži za glavu, Junajted izjednačio.

Ko bi rekao čuda da se dese, da Konte i Murinjo ovako otvore utakmicu.

Čelsi je poveo golom Vilijana u 32. minutu, a izjednačio je Lukaku u 39.

Može se reći da je Kristensen ponovo jedan od tragičara, posle sudara glavama je pao na kratko na zemlju, ustao, sporo se postavio, usledili su brzi pasovi, Sančez do Marsijala, ovaj do Lukakau, koji pogađa za 1:1.

Pogodak Lukakua pogledajte OVDE.

Inače, rezultat na poluvremenu je 1:1, verovatno bi pre meča malo ko verovao da će tako biti posle prvih 45 minuta.