Izvor: B92, 02.Jul.2002, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jugovic napusta reprezentaciju
Fudbaler Monaka, Vladimir Jugovic najavio je povlacenje iz reprezentacije Jugoslavije. On je u izjavi za Glas javnosti istakao kako trenutno na njegovoj poziciji ima dosta mladjih igraca, koji bi mogli uspesno da ga zamene:
"Razgovarao sam sa Dejom i potpuno razumem njegovu zelju i argumente zbog kojih bi da me i dalje vidi u nacionalnom timu. Ipak, smatram da je vreme da na scenu stupe mladje snage. Tu su Dejan Stankovic, Duljaj, Ilic, Ivic, koji mogu da me odmene u velikom stilu. Meni je sada 33 godine, a kada bude na repertoaru EP u Portugalu, imacu 35. Planiram da igram jos sezonu-dve za svoju dusu i onda odlazim u penziju. Dosta je bilo...", rekao je Jugovic.









