Jug hrabar u Knjaževcu

Izvor: OkRadio.rs, 24.Okt.2013, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Juga izgubili su u 3. kolu Prve regionalne lige grupa Istok, u gostima od ekipe Knjaževca, nakon produžetka sa 99:95. Po četvrtinama bilo je: 23:23, 23:20, 22:17 i 18:26. U produžetku,  13:9 za domaće košarkaše. Bila je to jedna od najboljih igara košarkaša Juga koji mogu da žale za dva izgubljena boda i to od jednog od favorita prvenstva ekipe Knjaževca. Vranjanci su 10 sekundi pre kraja utakmice   imali dva poena prednosti i dva slobodna bacanja, ali je Nikola Stojković uspeo da realizuje samo jedno. U poslednjoj sekundi meča domaći košarkaši su trojkom izjednačili, a onda bili...