Jovović: Teško nam je bez Ćapina

Izvor: B92, 15.Dec.2013, 00:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jovović: Teško nam je bez Ćapina

Trener Budućnosti Voli Igor Jovović pred meč sa Partizanom kaže da se u njegovoj ekipi oseća odsustvo prvog plejmejkera Aleksandra Ćapina.

"Već desetak danas smo bez njega i ekipa polako oseća određenu vrstu zamora. Na poziciji pleja imamo mlade igrače, koji su nedovoljno iskusni za teret dva takmičenja. Neke informacije koje imamo govore da je povreda Ćapina ozbiljnije prirode i da se ne može jasno definisati dan njegovog povratka u ekipu", rekao je Jovović.

>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << "Ima problema sa kukovima i leđima, gde su dve-tri kompleksne povrede vezane i nalazi se u dosta lošem stanju”, rekao je Jovović i prešao na analizu predstojećeg okršaja.

“I da smo u punom sastavu, u Beograd bismo otišli sa idejom da odigramo što bolje, da odigramo sa velikom energijom, da probamo da budemo dobar suparnik Partizanu. Treba da odigramo sa velikom energijom, protiv velikog tima, koji je pobedom u Istanbulu potvrdio kvalitet. Na nama je da pružimo otpor favorizovanom protivniku”.

Čedomir Vitkovac, koji je od 2007. do 2009. godine nosio dres Partizana kaže da su crno-beli favoriti.

“Očekuje nas težak meč protiv verovatno najbolje ekipe na ovim prostorima. Mislim da bi trebalo da odemo tamo i odigramo dobar meč. To nam je neophodno zbog narednog perioda i važnih utakmica koje slede”, istakao je Vitkovac.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Jovović: Teško nam je bez Ćapina

Izvor: B92, 15.Dec.2013

Trener Budućnosti Voli Igor Jovović pred meč sa Partizanom kaže da se u njegovoj ekipi oseća odsustvo prvog plejmejkera Aleksandra Ćapina..."Već desetak danas smo bez njega i ekipa polako oseća određenu vrstu zamora. Na poziciji pleja imamo mlade igrače, koji su nedovoljno iskusni za teret...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.