Izvor: Nezavisne Novine, 15.Sep.2014, 00:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jovičić: Borba za pravedno i napredno društvo
TRN - Kandidat Stranke pravedne politike /SPP/za predsjednika Republike Srpske Dragomir Jovičić poručio je da je ovo nova politička stranka koja čista obraza može obećati da će se boriti za pravedno i napredno društvo.
Jovičić je naglasio da promjene može donijeti samo neka nova politička snaga, koja do sada nije bila na vlasti i koja ima želju, snagu i mogućnost da ide naprijed i stvari mijenja na bolje.
On je prilikom današnje posjete mjesnom odboru SPP-a u Trnu istakao da promjene nabolje Srpskoj mogu donijeti građani izlaskom na izbore u oktobru.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















