Jović strelac u pobedi Fiorentine VIDEO

Izvor: B92, 06.Avg.2023, 16:30

Fudbaleri Fiorentine slavili su u prijateljskoj utakmici protiv Nice sa 2:1 (2:0).

Susret je odigran na Sent Džejms parku u Njukaslu, a reprezentativac Srbije Luka Jović imao je zapaženu ulogu.

Jović je odigrao svih 90 minuta u ekipi trenera Vinćenca Italijana i postigao je vodeći gol za ljubičaste.

Igrao se 17. minut kada je Kristijan Kuame sjajno proigrao Jovića koji je utrčao u kazneni prostor i preciznim udarcem sa 15 metara poslao loptu u desni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << donji ugao.

Kuame se i sam upisao u strelce i to u 35. minutu kada je povisio na 2:0.

Fiorentina je uglavnom držala ritam i kontrolisala rezultat, a Jović je u drugom poluvremenu pripremio i sjajnu priliku za Kuamea koju on nije iskoristio.

Pet minuta pre kraja Nica je postigla gol a strelac je bio Alžirac Bedredin Buanani.