Jović saznao kaznu zbog udaranja rivala VIDEO

Izvor: B92, 20.Feb.2024, 19:24

Fudbaler Milana Luka Jović dobio je dve utakmice suspenzije zbog crvenog kartona na meču sa Moncom.

Jović, koji je bio starter na toj utakmici, zaradio je isključenje u 50. minutu susreta, koji su "rosoneri" izgubili rezultatom 4:2.

Napadač Milana je u uvodnim trenucima drugog poluvremena naseo na provokacije, udario Armanda Ica i najpre dobio žuti karton.

Ali, posle gledanja VAR snimka, glavni sudija meča je promenio svoju odluku i pokazao Joviću crveni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << karton i put u svlačionicu.

Italijanska disciplinska komisija je donela odluku da Jovića suspenduje za utakmicu u Bergamu protiv Atalante u nedelju, kao i za duel u Rimu protiv Lacija, 1. marta.

Inače, Jović je ove sezone postigao sedam golova za Milan u svim takmičenjima.