Jović opravdao poverenje i doneo izjednačenje Milanu VIDEO

Izvor: B92, 22.Feb.2024, 20:17

Srpski reprezentativac je odlično iskoristio šansu u Milanu, koju mu je pružio Stefano Pioli.

Jović je starter meča Lige Evrope protiv Rena u Francuskoj.

"Rosoneri" su u prvom duelu odigranom na "San Siru", slavili sa 3:0 i tako se približili osmini finala Lige Evrope.

Pioli je promešao karte za rvanš duel, a u prvoj postavi se našao Jović, koji je odmah iskoristio priliku.

Ren je došao do vođstva u 11. minutu, projektilom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Burižoa sa ivice kaznenog prostora.

Ipak, njihovo slavlje nije dugo trajalo, već u 22. minutu, Milan je uspeo da dođe do izjednačenja i to zahvaljujući srpskom napadaču.

Jović je ispratio čentaršut Tea Ernandeza i glavom uspeo da matira iskusnog Stiva Mandandu.