Jovanović pogodio i doneo bod Napretku u Bačkoj Topoli

Izvor: B92, 22.Dec.2023, 19:57

Fudbaleri TSC-a i Napretka odigrali su nerešeno, 1:1 (1:0) u utakmici zaostalog 9. kola Superlige Srbije.

Na stadionu u Bačkoj Topoli, Kruševljani su uspeli da dođu do boda iako su na poluvremenu bili u zaostatku.

Bio im je to treći remi ove sezone, dok je TSC po sedmi put odigrao nerešeno.

Činilo se na početku susreta da će TSC uspeti da lako dođe do bodova, naročito kada je poveo u devetom minutu.

Na asistenciju Srđana Jovanovića, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mrežu Napretka zatresao je Uroš Milovanović.

Ipak, Kruševljani su se u nastavku probudili i uspeli da na isteku prvog sata stignu do izjednačenja.

Strelac je u 61. minutu bio Đorđe Jovanović.