Izvor: MozzartSport.com, 29.Avg.2020, 00:01

Još jedan as u zagrebačkoj Lokomotivi

Nikica Jelavić na godinu dana...

Zagrebačka Lokomotiva nije uspela da preskoči bečki Rapid i prođe u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, ali to čelnike kluba ne sprečava da nastave s dovođenjem zvučnih pojačanja. Bivši hrvatski reprezentativac i zvezda Rendžersa, Evertona, Vest Hema - Nikica Jelavić (35), karijeru će završiti u redovima vicešampiona Hrvatske.

Jelavić dolazi iz Kine kao slobodan igrač i u ponedeljak bi trebalo >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << da potpiše ugovor na godinu dana, pišu Sportske novosti.

Direktor Lokomotive Božidar Šikić potvrdio je da sve dogovoreno...

"Tačno je, dogovorili smo Jelavićev dolazak. U odličnom je fizičkom stanju, još je željan fudbala i želi kod nas da završi karijeru. Dogovorili smo se za pet minuta. Siguran sam da nam može pomoći, odličan je i iskusan igrač. Jelavić je samo prvo od najavljenih pojačanja, dovešćemo još dvojicu, trojicu proverenih asova", poručio je Šikić.

Podsetimo, u Lokomotivi od "jakih" imena igraju još Mario Budimir (34) i Samir (33).

Tagovi:

Tagovi:

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.