Još jedan Hrvat bio blizu Intera ovog leta?

Izvor: Sportske.net, 05.Okt.2018, 23:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još jedan Hrvat bio blizu Intera ovog leta?

Agent potvrdio.

Inter je doveo dosta novih igrača ovog leta, igraju toplo-hladno, a izgleda da je još jedan mladi Hrvat bio blizu prelaska u ovaj italijanski klub.

Nikola Vlašić je 2017. godine prešao iz Hajduka u Evertona za nekih 10 miliona funti, ali nije dobio odgovarajuću minutažu, pa se odlučio da ode na pozajmicu u CSKA.

Prošle sezone je zabeležio samo 12 ligaških nastupa, ali izgleda da mu je prelazak u ruski tim baš prijao i sada ponovo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pruža odlične partije u dresu ovog tima.

Vlašićev agent je potvrdio da su pregovarali sa određenim italijanskim klubovima i da je jedan od njih bio i Inter.

"Normalno je da skoro svi italijanski timovi, uključujući i Inter žele Nikolu. On je jedan od najboljih mladih igrača."

"Definitivno upada u oko to kako se mladi Vlašić odmah prilagodio čim je stigao u CSKA. Ovde je tek mesec i po dana, a već se totalno uklopio i morate uzeti u obzir da on ima samo 21. godinu", rekao je agent mladog Hrvata.

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.