Jokić utehu našao u konjima VIDEO

Izvor: B92, 13.Sep.2022, 16:55

Jokić utehu našao u konjima VIDEO

Srpski košarkaš Nikola Jokić našao je, za njega karakterističan, način kako da preboli poraz od Italije i ranu eliminaciju naše selekcije sa Evrobasketa.

Jokić je osvedočeni ljubitelj konja i samo dan nakon poraza u osmini finala je kupio nekoliko grla na aukciji u Busto Arsiciju, drugi po veličini grad u italijanskom okrugu Vareze-

Tamošnji mediji su inicijalno preneli vest da je Jokić kupio konja po imenu Farid Mil za 54.000 evra, ali ulaskom na sajt aukcionera >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se lako utvrdi da je, pored tog, kupio još dva.

Tako je ukupni ceh centra "orlova" dostigao 144 hiljade evra. Druga dva je platio 47.000 za Vin Mednes i još 42.000 evropskih novčanica za Fatu Di Pojo. Sva tri grla su rođena tokom prošle godine.

Podsetimo, u dokumentarcu "Čovek koji pravi razliku" je otkriveno da je Jokić kupio konja čim je potpisao prvi ugovor sa Denverom.

"Nazvao sam mamu i tatu da im kažem da sam potpisao i da sada možemo kupiti konja. To je prva stvar koju sam kupio kada sam "došao do love." Bože dragi", rekao je Jokić.

Štaviše i sama ovogodišnja MVP nagrada mu je uručena u njegovoj štali "Drim Kečer" u Somboru.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.