Jojić: Za reprezentaciju uvek dajem maksimum

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Okt.2013, 09:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jojić: Za reprezentaciju uvek dajem maksimum

Još jedna drama, ali sa srećnim epilogom. Mlada reprezentacija Srbije prošla je težak put do druge pobede u kvalifikacijama za Prvenstvo Evrope 2015. u Češkoj.
(FOTO: D. Žarković)
„Orlići“ su gubili od Iraca početkom drugog poluvremena, ali ih je primljeni gol pokrenuo tako da su za 11 minuta postigli tri gola.
Posle poraza na Kipru ovo nam je bila najbitnija utakmica. Smogli smo snage da se vratimo na pobednički kolosek. Videla se velika >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << želja da se iskupimo za neuspeh u Ahni. Pokazali smo da smo kvalitetniji tim od Iraca. Šteta je što nismo iskoristili šanse u prvom poluvremenu. Krenulo nam je naopako u nastavku, a Ostrvljani su jedino iz prekida mogli da nas ugroze – komentar je Miloša Jojića, najzapaženijeg pojedinca meča u Gornjem Milanovcu.
Jojić je propustio gostovanje u Ahni, jer je u isto vreme igrao za A reprezentaciju protiv Japana u Novom Sadu i na debiju postigao gol. Protiv Iraca se pokazalo da sa njim u timu „orlići“ deluju ubedljivije u ofanzivi.
Dogovor selektora bio je da prvo igram za A pa za mladu reprezentaciju. Drago mi je da sam opravdao očekivanja i u starijoj selekciji. Volim i kad igram sa svojom generacijom, uvek ću pružati maksimum – zaključio je Miloš Jojić.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.