Jermenija iznenadila Slovačku

Izvor: Sportski Žurnal, 08.Okt.2010, 20:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalska reprezentacija Jermenije napravila je jedno od najvećih iznenađenja u dosadašnjem toku kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. U Jerevanu savladala je Slovačku sa 3:1 u Grupi B.
Domaća ekipa povela je u 23. minutu pogotkom Jure Movsisjana, ali je 13 minuta kasnije izjednačio Vladimir Vajs.
Selekcija Jermenije je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << do nove prednosti došla u 50. minutu golom Georga Gazarjana, a pobedu domaćih potvrdio je Henrik Mkitarjan u 89. minutu.
Jermeniji je to prva pobeda u dosadašnje tri utakmice, dok su Slovaci zabeležili prvi poraz.
U ovoj grupi se još sastaju Andora-Makedonija i Republika Irska-Rusija.

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.