Izvor: Glas javnosti, 29.Jun.2010, 06:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jelena zbog povrede predala meč Zvonarjevoj
LONDON - Teniserka Srbije Jelena Janković predala je meč Ruskinji Veri Zvonarjevom u osmini finala na turniru u Vimbldonu zbog povrede leđa.
Jankovićeva je predala meč kada je gubila sa 0:1 (1:6) u setovima i kod vođstva protivnice od 3:0 u drugom setu.
U prvom setu Zvonarjeva je diktirala tempo i vrlo ubedljivo stigla do pobede u ovom delu igre. U nastavku se ništa bitno nije promenilo, jer Jankovićeva nije uspela da pronađe odgovor za igru protivnice.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << />Teniserka Srbije zatražila je pomoć fizioterapeuta kako bi ublažila bol u leđima. Zatim se vratila se na teren i posle nekoliko poena protivnice predala meč.
U četvrtfinalu Zvonarjeva će se sastati sa Belgijankom Kim Klajsters, koja je pobedila Žistin Enen sa 2:1 .Nagradni fond turnira u Vimbldonu je 13.725.000 funti.








