Jelača za medalju, Samac za finale

Izvor: B92, 14.Avg.2014, 10:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jelača za medalju, Samac za finale

Trećeg takmičarskog dana na šampionatu Evrope za atletičare u Cirihu Srbija će imati dva predstavnika, oba u bacanju koplja.

Tatjana Jelača se bori u finalu za medalju, dok će Vedran Samac nastupiti u kvalifikacijama.

On će prvi na borilište, kvalifikacije počinju u 17.30h, dok je finale kod dama na programu od 20.40h.

Srbija je u sredu osvojila prvu medalju u Cirihu i to u srebrnu.Ivana Španović bila je druga u skoku u dalj sa rezultatom 6,81 metara.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.