Jelača stala na ludi kamen

Izvor: Mondo, 28.Mar.2015, 15:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jelača stala na "ludi kamen"

Vicešampionska Evrope i srpska rekorderka u bacanju koplja ubuduće će nastupati pod imenom Tatjana Mirković.

Foto: MN Press

Tatjana više nije Jelača. I dalje će Srbiji donositi medalje sa velikih šampionata, ali pod prezimenom Mirković (ne Marković, kako smo prvobitno objavili, zbog čega se izvinjavamo mladencima!)

"Svi će morati da se naviknu polako na novo prezime, jer sam se u četvrtak venčala. Bilo je to venčanje u opštini", rekla >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je za "Žurnal" rekorderka Srbije u bacanju koplja koja se udala za Bojana Mirkovića.

Novopečena gospođa Mirković u narednom periodu moraće da ojača rameni pojas. Još nije sigurna kada će i gde na pripreme, jer je očekuje još jedan važan događaj u životu.

"Planiramo venčanje u crkvi 2. maja, kada će biti i svadba", izjavila je najbolja atletičarka Balkana i dodala da ne zna ni gde će ići na svadbeno putovanje.

E, pa, gospođo i gospodine Mirkoviću, neka vam je sa srećom!

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.