Izvor: RTS, 12.Feb.2023, 17:20

Javor savladao Spartak, remi Novog Pazara i Radničkog

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici ekipu Spartaka rezultatom 1:0 u meču 21. kola Superlige Srbije. Novi Pazar i Radnički iz Niša odigrali su nerešenu utakkmicu bez golova.
Jedini strelac za Javor bio je Petar Gigić u 34. minutu meča u Ivanjici.

Posle treće pobede u nizu, Javor je deseti na tabeli sa 22 boda, dok je Spartak na 14. mestu sa 18 osvojenih bodova.
Spartak će u narednom kolu na svom terenu dočekati Partizan, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dok će Javor gostovati Radničkom u Kragujevcu.
Remi u Novom PazaruFudbaleri Novog Pazara odigrali su nerešenu utakmicu u duelu sa Radničkim iz Niša 0:0, u meču 21. kola Super lige Srbije.

Nakon sedam uzastopnih poraza Radnički je remijem uspeo da prekine neuspešni niz u Novom Pazaru.
Novi Pazar ima 35 bodova i ostao je šesti na tabeli, dok je niški Radnički na 11. mestu sa 21 bodom.
Pazarci u 22. kolu gostuju Napretku, a Nišlije dočekuju ekipu Radnika.