Jankoviću leži Lacio: Moramo da zadržimo visoko mesto na tabeli

Izvor: Blic, 20.Dec.2013, 12:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jankoviću "leži" Lacio: Moramo da zadržimo visoko mesto na tabeli

Predstojeće, 17. kolo kolo Serije A donosi duel Lacija i Verone, za koju nastupa naš fudbaler Boško Janković, koji je protiv rimskog kluba uvek pružao dobre partije.

Verona je daleko najprijatnije iznenađenje ove sezone, pošto ekipa iz "grada ljubavi" zauzima visoku šestu poziciju i od mesta koje vodi u Evropu dele je samo dva boda.

U goste im dolazi osmoplasirani Lacio, ekipa protiv koje je Boško Janković tradicionalno dobro igrao. Kao član Đenove imao je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pozitivan skor protiv kluba iz Rima, a prošle sezone je u trijumfu od 3:2 bio najbolji pojedinac susreta i dvostruki strelac.

"Najbitinije je da i dalje imamo pozitivan stav i da u ritmu dobrih igara i rezultata završimo 2013. godinu. Iz tog razloga moramo da imamo maksimalan pristup utakmici protiv Lacija, kako bi održali visoku poziciju na tabeli", rekao je Janković.

Krilni napadač je ove sezone odigrao osam utakmica za Veronu i postigao jedan gol, pobednički u trijumfu nad Kaljarijem. Meč sa Lacijom (nedelja, 15 časova) će biti poslednji pred mini novogodišnju pauzu, koja će trajati dve nedelje, a Veronu nakon toga očekuje gostovanje Udinezeu u prvoj nedelji nove godine.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Jankoviću "leži" Lacio: Moramo da zadržimo visoko mesto na tabeli

Izvor: Dzungla.org, 20.Dec.2013

Predstojeće, 17. kolo kolo Serije A donosi duel Lacija i Verone, za koju nastupa naš fudbaler Boško Janković, koji je protiv rimskog kluba uvek pružao dobre partije.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.