Jadran odbranio titulu

Izvor: B92, 10.Maj.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jadran odbranio titulu



Vaterpolisti Jadrana iz Herceg-Novog osvojili su titulu šampiona Srbije i Crne Gore, pošto su i u trećoj utakmici finala plej-ofa savladali Partizan sa 8:6. U prvom meču, Jadran je pobedio "crno-bele" sa 7:6, a u drugom sa 6:5.

Vaterpolisti iz Herceg-Novog četvrti put zaredom prvaci su državne zajednice, a potvrdu da su najbolji obezbeđuje i činjenica da su osvojili i nacionalni kup.

Partizan je na drugoj i trećoj utakmici izneo niz zamerki na suđenje, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a na poslednjem duelu u drugoj četvrtini ostao je bez kompletnog stručnog štaba, jer su ih sudije poslale van bazena. Jadran je duplo više puta imao igrača više (10 u odnosu na 5), a igrač Partizana Mateja Nastran u trećoj četvrtini isključen je zbog prigovora.

Strelci:

Jadran: Janović 2, Prlainović 2, Danilović 2, Gojković, Ivanović.

Partizan: Ikodinović 3, Korolija, Pijatlović, Filipović.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.