Izvor: HotSport.rs, 21.Okt.2023, 23:46

JUNAJTED JEDVA DO POBEDE NAD ŠEFILDOM: Dalo evrogolom doneo tri boda svom timu!

Igru briši, bodove piši. Fudbaleri Mančester junajteda gostovali su ekipi Šefilda u okviru devetog kola engleske Premijer lige od 21 čas. Tim Erika ten Haga došao je do petog trijumfa ove sezone u domaćem šampionatu rezultatom 2:1. Gosti su poveli golom sjajnog Mektominaja u 28. minutu na asistenciju Bruna Fernadeša. Nisu dugo mirovale mreže, pa je Mekbrni u 34. minutu izjednačio rezultat sa kojim se otišlo na odmor. ... Read more
The post JUNAJTED JEDVA DO POBEDE NAD ŠEFILDOM: Dalo evrogolom doneo tri boda svom timu! appeared first on Sportske vesti - HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.