Izvor: HotSport.rs, 09.Maj.2015, 18:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JOKIĆ U NBA: Ražnatoviću rano da u maju govori o tome

Priče o odlasku Nikole Jokića, MVP ABA lige i člana Mega Leksa u NBA su samo spekulacije, kaže Miško Ražnatović, njegov menadžer.

Prema tvrdnjama „Denver posta”, Nagetsi će iskoristiti pravo na centra Mega Leksa, pošto su ga izabrali u drugoj rundi prošlogodišnjeg drafta kao 41. pika, pa će potpisati ugovor sa njim.
- Sve su to spekulacije… Poznato je da, prema pravilima, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << NBA timovi nemaju pravo pre 1. jula da razgovaraju i pregovaraju sa igračima. Uostalom, govoriti u maju da neko ide u NBA je suviše rano, a i mi još nismo zauzeli stav kojim će putem Nikola da krene po završetku sezone – objasnio je Ražnatović u razgovoru za ‘Sport’.
Jokić je ove sezone u ABA ligi imao prosečno 15,4 poena, 9,3 skoka i 3,5 asistencija po utakmici. Ima 20 godina i visok je 209 centimetara.
hotsport.rs       
The post JOKIĆ U NBA: Ražnatoviću rano da u maju govori o tome appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Povezane vesti

Budi zver!

Izvor: Vesti-online.com, 09.Maj.2015

Denver Nagetsi bi dovođenjem Nikole Jokića mogli naredne sezone, pored Jusufa Nurkića, reprezentativca BiH, osvedočenog navijača Partizana, i Žofrija Lovernja, člana francuske državne selekcije i bivšeg kapitena crno-belih, da u svojim redovima sastave trojicu igrača poznatih našim prostorima....

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.