Iznenađenje na startu Linglong Superlige: Prvenac Bačke Topole na Voždovcu

Izvor: B92, 19.Jul.2019, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmicom između Voždovca i TSC Bačke Topole započeo je novi šampionat u Linglong Superligi Srbije.

Debitanti u elitnom društvu, igrači TSC Bačke Topole napravili su malo iznenađenje pošto su kao gosti slavili rezultatom 2:1.

Tako će 19. jul biti crvenim slovima upisan u klupsku istoriju kao dan kada je klub ostvario prvi trijumf u superligaškom takmičenju.

Gosti su bili veoma agilni, poveli su u 55. minutu preko Saše Tomanovića, da bi 15 minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kasnije domaći tim uspeo da izjednači. Strelac je bio Miloš Stojčev.

Ipak, uporni fudbaleri iz bačke Topole, nisu se zadovoljili bodom, krenuli su ponovo ofanzivno i u 75. minutu stigli do pobedonosnog pogotka čiji strelac je bio Vladimir Silađi.