Izvor: B92, 05.Dec.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izmael u Hanoveru
Francuski odbrambeni fudbaler Valerijan Izmael igraće od 1. januara za Hanover 96. Izmael je trenutno član minhenskog Bajerna, u koji je došao 2005. godine iz Verdera iz Bremena. Francuz će sa Hanoverom potpisati ugovor do 2010. godine, ali finansijski detalji nisu saopšteni.
Izmael je u debitanskoj sezoni u Bajernu osvojio duplu krunu, ali je u prošloj sezoni zbog preloma noge nastupio na samo jednoj utakmici.
Trener Bajerna Otmar Hicfeld ove sezone nije pružao mnogo prilika 32-godišnjem Francuzu. Starteri u odbrani za Bajern su Lusio i Martin Demikelis, a prva rezerva je Lel.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












