Izvor: TV Arena Sport, 14.Jun.2016, 16:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ivanović zvanično potpisao za AEK
Nikola Ivanović je i zvanično novi plejmejker AEK-a iz Atine.
Posle dve godine u Mega Leksu došlo je vreme za iskorak u karijeri.
"Sve što bih rekao bi možda zvučalo kao kliše, ali jednostavno jeste tako. Uživao sam u svakom trenutku ove sezone u Megi i siguran sam da mi nijedna neće biti lepša. Svi u klubu imaju jasan cilj - da izvuku najbolje iz tebe i zaista sam svima zahvalan na svemu što mi je pruženo ove godine", poručio je Ivanović za klupski >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << sajt.
Sa 30.2 minuta prosečno u ABA ligi, tokom kojih je beležio 13.4 poena, 5.2 asistencije i 1.5 ukradenu loptu, Ivanović je bio jedan od najboljih igrača u istorijskoj sezoni Mega Leksa.
U Super ligi je u proseku postizao 12.1 poen, uz 6.3 asistencije, a pripalo mu je MVP priznanje finala Kupa Radivoja Koraća u kojem je Mega došla do trofeja.
Vesti možete pratiti i na našim Facebook i Twitter stranicama.
Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket
U roku od tri radna dana (nakon prijave), kontaktiraće vas operater radi sklapanja ugovora i aktivacije.








