Ivančić: Brazil pravi test

Izvor: B92, 03.Apr.2019, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivančić: Brazil pravi test

Selektor futsal reprezentacije Srbije Goran Ivančić rekao je da su prijateljski mečevi protiv Brazila prilika da vidi gde se njegov tim nalazi u ovom trenutku.

"Ovo je sjajna prilika da vidimo najbolje svetske igrače u nasoj zemlji. Brazil je uvek ima vrhunsku ekipu, sjajne individualce, a sad su i taktički na najvišem nivou. Dobili su Portugaliju 10:1 u dve utakmice i Španiji naneli prvi poraz posle 13 godina njihovom terenu, sve što bih dalje rekao je suvišno", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao je Ivančić na konferenciji za novinare u prostorijama FSS na Terazijama.

On je dodao da veruje da će publika uživati u sjajnom ambijentu.

"Brazil je daleko kvalitetnija ekipa od nas, nećemo da se lažemo. Ipak, možemo mnogo da Naučimo i vidimo neke stvari, verujem da ćemo biti jači posle ove dve utakmice. Igrali smo već sa najjacim selekcija ma i to nadigravali se, ali ovo je korak više".

Selektor se osvrnuo i na izostanak najboljeg futsalera Mladena Kocića zbog medjusobnih nesuglasica.



"Imali smo probleme, ne bih širio priču previše. Odnos prema timu treba da bude u prvom planu, a ne pojedinac. Odluka je bila teška, nije jednostavno, ali za sada je tako".

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.