Iva Obradović u polufinalu

Izvor: RTS, 14.Sep.2012, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iva Obradović u polufinalu

Srpska reprezentativka u veslanju Iva Obradović plasirala se u polufinale skifa na Prvenstvu Evrope u Varezeu. Ona je u svojoj kvalifikacionoj grupi zauzela drugo mesto sa vremenom 7:48,28 minuta.

Polufinalna trka je sutra na programu, a veslački tim Srbije je na Prvenstvu Evrope ostvario značajne rezultate u današnjim trkama.

Plasman u finale obezbedili su srpski četverac bez kormilara i četverac za lake veslače, dok će dvojac i dubl skul u popodnevnom repasažu tražiti prolaz u finale.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.