Istorijska pobeda Pazara protiv Partizana

Izvor: OkRadio.rs, 07.Avg.2015, 01:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Partizan sa 3:2, u utakmici 3. kola Superlige Srbije. Ekipa Novog Pazara je tako prvi put u svojoj istoriji pobedila crno-bele nanevši im prvi poraz u sezoni. Trener Partizana Zoran Milinković je rizikovao ubacivši potpuno drugi tim od onog koji je igrao protiv Steaue i to mu se nije isplatilo. Partizan je dobro počeo i poveo golom Trujića u 12. minutu, ali Novi Pazar je brzo preokrenuo zahvaljujući pozajmljenomk igraču crno-belih Aškovskom koji je bio i igrač utakmice. Aškovski je u 21. i 25. minutu iznudio dva penala, domaćin je samo jedan...
Pogledaj vesti o: Partizan