Isko više ne razmišlja o odlasku iz Reala

Izvor: B92, 09.Apr.2019, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Isko više ne razmišlja o odlasku iz Reala

Fudbaler Real Madrida Isko izjavio je da nema želju za transferom u letnjem prelaznom roku i tako poslao poruku klubu da želi da ostane na "Santjago Bernabeu".

Povratkom Zinedina Zidana na klupu "kraljevskog kluba", 26-godišnji fudbaler se vratio u prvu postavu, pošto kod bivšeg trenera Santjaga Solarija nije bio u prvih 11.

Španac je u više navrata javno izražavao nezadovoljstvo zbog tretmana koji je imao kod Argentinca, a od dolaska francuskog trenera Isko je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u pobedama protiv Selte i Ueske postigao dva gola.

Isko je u madridski klub stigao 2013. godine iz Malage, a trenutni ugovor mu važi do 2021. godine. Za šest sezona osvojio je četiri Lige šampiona, jednom je bio šampion Španije, a osvojio je i jedan trofej u Kupu kralja, kao četiri klupska SP.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.