Ipak je gotovo, Argentinac u Milanu!

Izvor: Sportske.net, 04.Jun.2017, 12:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ipak je gotovo, Argentinac u Milanu!

I treće pojačanje na pragu "San Sira".

Pre samo par nedelja, niko nije ni sumnjao da će Lukas Bilja potpisati novi ugovor sa Lacijom i tako produžiti svoj ostanak u Rimu.

Njegova aktuelna saradnja traje do 2018. godine, svi su mislili da će je produžiti ali se onda pojavio Milan.

Novi vlasnici su krenuli dobro da troše uprkos mišljenjima pojedinih skeptika, koji su se bojali kakve će odluke nova uprava napraviti na transfer pijaci.

Za sada >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sve ide dobro, stigli su Musaćio iz Viljareala i Frank Kesi iz Atalante, a po svemu sudeći sledeći će na "San Siro" upravo 31-godišnji kapiten Lacija Bilja.

Argentinac je u Rim stigao 2013. godine iz Anderlehta za 8,4 miliona evra, a veruje se da će Lacio tražiti 25 miliona od "Rosonera" za njegove usluge.

Milan je na Musaća i Kesija potrošio oko 45 miliona evropskih novčanica, ali se očekuje da će platiti Laciju traženu svotu i iskusnog vezistu preseliti u Milano.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.