Inter u finalu Kupa Italje

Izvor: B92, 14.Apr.2010, 00:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inter u finalu Kupa Italje

Milanski Inter prvi je finalista italijanskog Kupa za sezonu 2009/2010 jer je i u revanšu polufinala pobedio Fiorentinu sa 1:0 (0:0).

Jedini gol za 'neroazure' na stadionu 'Artemio Franki' postigao je Samjuel Eto u 57. minutu utakmice. Inter je i prvi meč na 'Đuzepe Meaci' dobio minimalnim rezultatom, pa će 5. maja na 'Olimpiku' igrati u finalu. Drugi finalista biće poznat 21. aprila posle revanša na 'Friuliju' Udinezea i Rome koja ima dva gola prednosti iz Rima.

Dejan Stanković nije igrao u Firenci zbog povrede koju je zaradio tokom vikenda u Seriji A. Adem Ljajić nije bio ni na klupi tima iz Toskane.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.