Izvor: RTS, 14.Jul.2020, 00:01

Inter sa tri gola ispratio "bikove" sa Meace

Fudbaleri Intera savladali su na svom stadionu ekipu Torina sa 3:1 (0:1) u poslednjem meču 32. kola Italijanske Serije A.
"Nero-azuri" su ostvarili 20. trijumf u sezoni i sa 68 bodova zauzimaju drugo mesto na tabeli, sa osam bodova manje od prvoplasiranog Juventusa i sa istim brojem bodova kao trećeplasirani Lacio.
Gosti su prvi stigli do gola kada je napadač Torina Andrea Beloti u 17. minutu iskoristio veliku grešku golmana Intera Handanovića kome je nakon kornera lopta ispala iz ruke, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.
Inter je do izjednačenja stigao samo tri minuta po nastavku meča. Ešli Jang je iskoristio asistenciju glavom Martineza i zakucao loptu u mrežu...