Izvor: B92, 13.Jul.2020, 23:37

Inter "preslišao" Torino

Inter preslišao Torino

Fudbaleri Intera su rezultatom 3:1 pobedili Torino na svom stadionu u utakmici 32. kola italijanske Serije A.
Inter se "do juče" borio za naslov šampiona Italije, ali su zbog svojih grešaka prvo mesto prepustili Juventusu.
Verovali ili ne, ali i ova utakmica počela je greškom fudbalera Intera, tačnije njihovog golmana Samira Handanoviča, koji je posle kornera dozvolio da Torino povede.
Lopta mu je ispala iz ruku i prava palo na nogu Belotija, koji stvarno nije imao težak zadatak i momci u belom dresu stigli su do prednosti. Čitavu bizarnu situaciju možete videti OVDE.
Nastavio je Inter da pritiska, Ešli Jang je bio izuzetno aktivan, ali su njegovi centaršutevi bili otklanjani...