Inter preokretom dobio Juve, poraz Rome

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Sep.2016, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inter preokretom dobio Juve, poraz Rome

Fudbaleri Intera pobedili su danas na svom terenu Juventus sa 2:1 u derbiju četvrtog kola italijanske Serije A.

Inter je do trijumfa protiv šampiona Italije stigao preokretom u poslednjih 20 minuta igre. Juventus je poveo golom Stefana Lihtštajnera u 66. minutu, ali je samo dva minuta kasnije Mauro Ikardi doneo izjednačenje "neroazurima".

Drugi trijumf Interu u sezoni doneo je Ivan Perišić golom u 78. minutu na astistenciju Ikardija.

Inter posle četiri >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << odigrane utakmice zauzima šesto mesto sa sedam bodova, dva manje od drugoplasiranog Juventusa.

Fiorentina nanela Romi prvi poraz u sezoni

Fudbaleri Fiorentine pobedili su večeras na svom terenu Romu sa 1:0, u poslednjoj utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Strelac jedinog gola za Fiorentinu bio je Milan Badelj u 82. minutu.

Srpski fudbaler Nenad Tomović odigrao je ceo meč za Fiorentinu.

Fiorentina je drugom uzastopnom prvenstvenom pobedom iz tri utakmice izbila na osmo mesto sa šest bodova, dok je Roma treća sa sedam.

Sasuolo naneo prvi poraz Đenovi

Fudbaleri Sasuola pobedili su danas na svom terenu Đenovu sa 2:0, dok je Kaljari s 3:0 trijumfovao protiv Atalante u utakmicama četvrtog kola italijanske Serije A.

Sasuolo je do drugog trijumfa u prvenstvu došao golovima Matea Politana u 58. minutu iz jedanaesterca i Greogoara Defrela u 66.

Sasuolo je današnom pobedom "izbio" na 10. mesto na tabeli Serije A sa šest bodova, koliko ima i Đenova, ali i utakmicu manje, te zauzima šesto mesto.

Kaljari je do prve pobede u šampionatu došao lakše od očekivanog. Golove u trijumfu protiv Atalante postigli su Marko Borijelo u osmom i 73. minutu, kao i Marko Sau u 55.

U ostalim utakmicama Krotone i Palermo odigrali su nerešeno 1:1, dok na utakmici između Torina i Empolija nije bilo golova.

Kjevo bolji od Udinezea

Fudbaleri Kjeva pobedili su danas u gostima Udineze s 2:1 u prvoj nedeljnoj utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Domaćin je poveo u 25. minutu pogotkom Duvana Zapate koji je bio najviši u skoku posle centaršuta Emila Halfredsona s leve strane.

Kjevo je pre primljenog gola imalo inicijativu, ali napadač ekipe iz Verone Valter Birsa u dva navrata nije bio precizan u izglednim prilikama.

Napadačka igra gostiju ipak je donela rezultat i preokret. U 82. minutu Lukas Kastro je doneo izjednačenje, a u poslednjim trenucima utakmice pobedu Kjevu doneo Fabricio Kačijatore.

Kjevu je ovo druga pobeda u Seriji A, pa posle četiri utakmice zauzima peto mesto sa sedam bodova, dok je Udineze deveto sa šest.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.