Inter ne brine zbog kazne UEFA

Izvor: B92, 05.Mar.2015, 20:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Inter ne brine zbog kazne UEFA

Direktor Intera Marko Fasone rekao je da nije zabrinut zbog spekulacija da će klub biti kažnjen od UEFA zbog kršenja finansijskog fer-pleja.

Italijanski mediji preneli su da će UEFA kazniti Inter sa sedam miliona evra, kao i smanjenjem igračkog kadra za nastupe naredne sezone u evropskim takmičenjima.

Roma se takodje suočava sa kaznom, ali kako se navodi finansijski znatno manjom, uz takodje manji broj registrovanih fudbalera.

"Nismo previše zabrinuti, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << čekamo saopštenje UEFA i videćemo šta će biti. Poznato je da su Inter i Roma pod istragom zbog finansijskih izveštaja u poslednje tri godine, ali ne bih da poredim Romin i naš slučaj. Stanje u italijanskom fudbalu je veoma komplikovano", rekao je Fasone.

Inter se nalazi na devetom mestu na tabeli Serije A sa 35 bodova.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.